Religia

W zajęciu biorą udział dzieci, których rodzice wyrażają zgodę. Zajęcia te w przystępny sposób przybliżają dzieciom historie biblijne tajemnice wiary. Dzieci w trakcie zajęć śpiewają, kolorują, tańczą.
Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: poniedziałek, wtorek, czwartek
Prowadząca: Dorota Myszczuk

Język Angielski

W zajęciu biorą udział dzieci 3, 4, 5 i 6 letnich. Dzieci podczas zajęć odbierają język obcy jako zabawę i nabywają umiejętności językowych w ten sam sposób, w jaki uczą się języka obcego.
Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: środa, piątek
Prowadzący: mgr Anna Bartuzi-Magdoń

Logopedia

W zajęciu biorą udział dzieci 5,6 -letnich. Głównym celem tych zajęć jest profilaktyka wad wymowy i terapia zaburzeń mowy. Poprzez zabawę dzieci usprawniają narządy artykulacyjne.
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu: środa
Prowadząca: mgr Iwona Sozańska- Kęsek

Rytmika

W zajęciu biorą udział dzieci 3, 4,5, 6 – letnie. Zajęcia odbywają się przy akompaniamencie instrumentu klawiszowego. Dzieci podczas zajęć uczestniczą w różnych zabawach muzycznych, uczą się piosenek, prostych układów tanecznych oraz poznają i grają na instrumentach muzycznych.
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu: wtorek
Prowadząca: mgr Renata Żabicka