Przedszkole Miejskie nr 8 w Dębicy

BIP

Osiągnięcia

Karolina B. z grupy VI wzięła udział w Przeglądzie Piosenki i Pieśni Patriotycznej. Karola otrzymała nagrodę i dyplom. Gratulujemy!!!


Igor G. z grupy VI wraz ze swoim tatą zdobył III miejsce w „Międzyprzedszkolnym Świątecznym Biegu Przebierańców”.Gratulujemy!!!


Fabian N. z grupy VI wraz ze swoim tatą zdobył III miejsce podczas „Międzyprzedszkolnego Świątecznego Biegu Przebierańcòw 2022” w kategorii „Najciekawszy chłopięcy strój biegowo- swiąteczny”. Gratulujemy !!!


Hania W. Z grupy VI zdobyła I miejsce w Międzyprzedszkolnym konkursie „Teatr Jednego Aktora” Gratulujemy !!!


Grupa V „Słoneczka” reprezentowała nasze przedszkole w olimpiadzie sportowej „Olimpiada na Olimpie”. Drużyna zdobyła I miejsce. Gratulujemy!!!


Jagoda S. z grupy V zdobyła II miejsce w konkursie plastycznym pt: „Sportowcy na medal to my”. Gratulujemy!!!


Karolinka B. z grupy VI wzięła udział w Przeglądzie Piosenki „Rozśpiewane Przedszkolaki” i zdobyła I miejsce za interpretację piosenki. Gratulujemy!!!


Fabian N. z grupy VI wziął udział w Turnieju „Wodne koło fortuny” i zdobył I miejsce. Gratulujemy !!!


Oliwia P. Z grupy III wzięła udział w konkursie plastycznym „Kapelusz Pani Wiosny”. Zdobyła dyplom i nagrody. Gratulujemy!!!


Maciej F. z grupy VI wziął udział w konkursie plastycznym „Kapelusz Pani Wiosny”. Zdobył dyplom i nagrody. Gratulujemy!!!


Ninka K. Z grupy VI wzięła udział w Konkursie Recytatorskim pt: „Eko – Poeci”. Zdobyła dyplom i nagrody. Gratulujemy!!!