Przedszkole Miejskie nr 8 w Dębicy

Osiągnięcia

Reprezentantka z naszego przedszkola z grupy VI Maja S. wzięła udział w konkursie plastycznym: „Kolorowy świat bez dymu”. Tytuł pracy: „Zdrowy oddech” Maja otrzymał nagrodę. Gratulujemy!!!

Reprezentantki z naszego przedszkola Julia N. z grupy VI oraz Alicja T. z grupy V wzięły udział w konkursie plastycznym „Zima moich marzeń”. Dziewczyny otrzymały dyplomy i nagrody. Gratulujemy!!!

Julia N.
Alicja T.

Reprezentanci z naszego przedszkola Hania K. wraz z rodzicami z grupy II oraz Aleksander S. wraz z rodzicami z grupy VI wzięli udział w Rodzinnym Konkursie Fotograficznym „Emocje podczas rodzinnego czytania”. Uczestnicy zdobyli I miejsce . Gratulujemy!!!

Hania K.
Aleksander S.

Reprezentantka z naszego przedszkola Ola Pragłowska z grupy V wzięła udział w Przeglądzie Piosenki „Rozśpiewane Przedszkolaki”. Ola zaśpiewała piosenkę „Podróżnik Bocianek”. Ola zajęła III miejsce w kategorii: wyjątkowy wyraz artystyczny i walory wokalne. Gratulujemy !

Reprezentanta z naszego przedszkola z grupy V Jagoda Murdza wzięła udział w konkursie plastycznym pt: „Ptasie trele, czyli przedszkolaki śpiewają jak ptaki„. Jagoda zajęła III miejsce. Gratulujemy!!!

Reprezentantka z naszego przedszkola z grupy V Alicja Trojan wzięła udział w Konkursie Logopedycznym „Łamańce językowe”. Ala wyrecytowała wiersz Juliana Tuwima „Ptasia mowa” i zdobyła I miejsce. Gratulujemy!!!

Reprezentanci z naszego przedszkola z grupy VI wzięli udział w XXI Olimpiadzie na Olimpie. Zmagania sportowe doprowadziły ich do podium. Zdobyli I miejsce. Gratulujemy!!!

Reprezentanki z naszego przedszkola z grupy VI: Lilianka Reguła, Julia Wójcik oraz Natalka wzięły udział w konkursie plastycznym pt: „Mały Olimpijczyk to ja – Dębicki przedszkolaczek”. Lilianka i Julia otrzymały wyróżnienie, zaś Natalka zdobyła II miejsce. Gratulujemy!!!

Reprezentantki z naszego przedszkola z grupy VI: Lilianka Reguła, Julia Wójcik oraz Amelia wzięły udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Wodociągi Dębickie. Dziewczyny zostały wyróżnione i otrzymały dyplomy i nagrody. Gratulujemy!