Przedszkole Miejskie nr 8 w Dębicy

Osiągnięcia

Aleks W. z VI grupy zajął 3 miejsce na Miedzyprzedszkolnym Przeglądzie Pieśni i Piosenki Patriotycznej ,,Polska była, jest i będzie”. Gratulujemy !!!


Bartosz K. z grupy VI zdobył dyplom i piękną nagrodę 🏆 za udział w V Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym pt. „Ogrody Mistrza Pendereckiego”.


Szymon K. z grupy IV zdobył dyplom i piękną nagrodę 🏆 za udział w V Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym pt. „Ogrody Mistrza Pendereckiego”.


Lilianka S. z grupy VI zdobyła I miejsce w konkursie plastycznym pt: „Bajki Joanny Porazińskiej” za dokładność wykonania. Gratulujemy !!!


Grupa VI zdobyła III miejsce w olimpiadzie sportowej „Olimpiada na Olimpie”. Gratulujemy!!!


Kryspin G. z gr.VI zdobył wyróżnienie w konkursie plastycznym pt.”Mali sportowcy to My” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 9 w Dębicy . Gratulujemy!!!


Magdalena z gr.VI zdobył wyróżnienie w konkursie piosenek pt.” Rozśpiewane przedszkolaki” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 11 w Dębicy . Gratulujemy!!


Zuzia z gr.VI zdobyła III miejsce w Konkursie Recytatorskim pt.” Wiosna wierszem malowana” organizowanego przez Kolorowe Przedszkole w Dębicy . Gratulujemy!!


Kuba i Kinga z gr.VI zdobyli I miejsce w konkursie „Wodne koło fortuny organizowanego przez Wodociągi Dębickie Gratulujemy!!