Przedszkole Miejskie nr 8 w Dębicy

BIP

Zbiórka dla schroniska

Dzisiaj nasze przedszkole, odwiedziła Pani Wolontariuszka ze schroniska „Psi Azylek „. Pani Ania opowiedziała dzieciom o pracy wolontariusza, wyświetliła filmik ze schroniska na którym dzieci mogły zobaczyć psy oraz pracę małych wolontariuszów, którzy wraz ze swoimi rodzicami odwiedzają schronisko i wyprowadzają pieski na spacer. Ponadto Pani Ania przekazała przedszkolakom praktyczne wskazówki, jak należy zachować się w stosunku do obcych zwierząt, w jaki sposób pogłaskać zwierzaka oraz wyjaśniła jak ważne dla zwierząt są spacery. Pani Wolontariuszka w imieniu wszystkich pracowników „Fundacji Psi Azylek „serdecznie podziękowała za okazaną pomoc dla zwierzaków w potrzebie ♥️. Prace fundacji można śledzić na Facebooku
https://www.facebook.com/fundacja.psiazylek
oraz na stronie internetowej http://fundacjapsiazylek.pl/

Każdy z nas może zostać Wolontariuszem, wystarczy przyjechać do schroniska i wyprowadzić pieska na spacer, do czego serdecznie zachęcamy 🙂