Przedszkole Miejskie nr 8 w Dębicy

BIP

Podsumowanie projektu Goodyear Better Future

8 grudnia w naszym przedszkolu odbyło się wielkie wydarzenie. Nasza placówka została wybrana przez pracowników Firmy Oponiarskiej S.A. do projektu realizowanego w ramach programu wolontariatu pracowniczego Goodyear Better Future – który ma na celu wspieranie lokalnych społeczności. Na podsumowanie projektu do naszego przedszkola zawitali goście – pracownicy firmy:
Marko Nahtigal – dyrektor produkcyjny
Urszula Korzec – specjalista ds. Komunikacji
I członkowie projektu również pracownicy firmy, a jednocześnie rodzice naszych przedszkolaków:
Kinga Sobieraj – lider projektu
Członkowie : Kinga Kłos, Tomasz Dabrowski, Grzegorz Sobieraj, Łukasz Chmiel, Mirosław Kalina.
Realizowany w naszym przedszkolu projekt dotyczył bezpieczeństwa w ruchu drogowym, dlatego na podsumowaniu nie mogło zabraknąć policjantów, którzy przypomnieli dzieciom podstawowe zasady poruszania się po drodze, a także opowiedzieli o swojej pracy.
Następnie pracownicy firmy przekazali społeczności przedszkolnej ufundowane dary: ławki oraz stojaki na rowery do ogrodu przedszkolnego, kamizelki odblaskowe, książeczki edukacyjne oraz zestawy klocków konstrukcyjnych.
Serdecznie dziękujemy!