Przedszkole Miejskie nr 8 w Dębicy

Słoneczna ósemka

 

Menu główne

Zajęcia dodatkowe prowadzone w roku szkolonym  2020/21

   W zajęciu biorą udział dzieci, których rodzice wyrażają  zgodę. Zajęcia te w przystępny sposób przybliżają dzieciom historie biblijne i tajemnice wiary. Dzieci w trakcie zajęć śpiewają, kolorują, tańczą.


Zajęcia odbywają się: dwa razy w tygodniu

Prowadząca: s. Beata Popieluch

   W zajęciu biorą udział dzieci 3, 4, 5 i 6 letnie. Dzieci w wieku przedszkolnym mają niezwykle podatny,  chłonny i elastyczny umysł. Dlatego to w tych pierwszych latach dzieci są o wiele bardziej zdolne by móc zrozumieć, uchwycić i zapamiętać serię symboli jakimi postrzegają język. Dzieci odbierają język obcy jako zabawę i nabywają umiejętności językowych w ten sam sposób, w jaki uczą się języka ojczystego.


Zajęcia odbywają się: dwa razy w tygodniu

Prowadząca:  mgr Anna Bartus

   W zajęciu biorą udział dzieci 3, 4, 5 i 6 letnie. Zajęcia odbywają przy akompaniamencie instrumentu klawiszowego. Dzieci podczas zajęć uczestniczą w różnych zabawach muzycznych, uczą się piosenek, prostych układów tanecznych na różne uroczystości  oraz poznają i grają na instrumentach muzycznych.


Zajęcia odbywają się: raz w tygodniu

Prowadząca:  mgr Renata Żabicka

   W zajęciu biorą udział dzieci  4, 5 i 6 letnie. Głównym celem tych zajęć jest profilaktyka wad wymowy i terapia zaburzeń mowy. Poprzez zabawę dzieci usprawniają narządy artykulacyjne.


Zajęcia odbywają się: raz w tygodniu

Prowadząca:  mgr Marta Sobczyk

Religia

Język Angielski

Rytmika

Logopedia