Przedszkole Miejskie Nr 8 w Dębicy

Przedszkole Miejskie Nr 8 w Dębicy

Godziny pracy:

Starszaki biorą udział w konkursie plastycznym.

Zapraszamy do galerii !!!

Zapraszamy państwa do wirtualnej wędrówki po naszym przedszkolu.
Staramy się aby nasza placówka była jak najbardziej przyjazna

dzieciom i rodzicom. Zachęcamy do kontaktu z nami......

Akcje 2019/20:

OGŁOSZENIE !!!

ZASADY REKRUTACJI NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Informujemy, że nabór dzieci do Przedszkola Miejskiego Nr 8
w Dębicy na rok szkolny
2020/2021 prowadzony będzie w dniach 02.03.2020 r. do dnia 27.03. 2020 r., tylko w tych dniach również  można składać wnioski o przyjęcia dziecka do przedszkola na rok szkolny 2020/2021.

Wnioski będą wydawane w przedszkolu od 02.03.2020 r. do 27.03.2020 r., bądź możliwe są do pobrania w załączniku poniżej:

Wniosek o przyjecie dziecka do przedszkola na rok 2020-21.pdf

(prosimy o druk dwustronny).

Prosimy wnioski składać w kancelarii dyrektora lub
w sali dydaktycznej gr.I „Mróweczki” (parter).

Harmonogram rekrutacji na rok 2020-21.pdf

Więcej informacji w załączniku Rekrutacja.

SZANOWNI PAŃSTWO!

Informuję, że w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola na rok szkolny 2020/2021 można składać drogą elektroniczną (np. skan dokumentów) na adres: przedszkolenr8@onet.eu

Maria Jeleń - dyrektor PM8

SZANOWNI PAŃSTWO

Działając zgodnie z wytycznymi rozporządzenia MEN w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informuję, że zajęcia w naszym przedszkolu będą zawieszone do dnia 10 kwietnia 2020 r.

Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola proszę nadal składać w formie elektronicznej do dnia 27 marca 2020 r. do godz. 15.00.

Maria Jeleń

DROGI PRZEDSZKOLAKU:

Pamiętaj:

"ZOSTAŃ W DOMU, POBAW SIĘ Z NAMI"

Nasze propozycje spędzania czasu:

EDUKACJA ZDALNA