Przedszkole Miejskie Nr 8 w Dębicy

Przedszkole Miejskie Nr 8 w Dębicy

Godziny pracy:

Starszaki biorą udział w konkursie plastycznym.

Zapraszamy do galerii !!!

Zapraszamy państwa do wirtualnej wędrówki po naszym przedszkolu.
Staramy się aby nasza placówka była jak najbardziej przyjazna

dzieciom i rodzicom. Zachęcamy do kontaktu z nami......

Bierzemy udział w zajęciach edukacyjnych z klockami Lego.

Zapraszamy do galerii!

Bierzemy udział w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek.

Zapraszamy do galerii!

Uczestniczymy w Wigilii przedszkolnej.

Drodzy Rodzice!

Zajęcia logopedyczne, w formie zajęć grupowych odbywają się:

w czwartki w godz. od 9:00 do 14:00.

Na indywidualne konsultacje logopedyczne zapraszam rodziców w każdy pierwszy piątek miesiąca w godz. od 8:30 do 9:00 po wcześniejszym uzgodnieniu z wychowawcami poszczególnych grup. W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość spotkania się w innym dogodnym dla Państwa terminie. W tym celu proszę o kontakt osobisty lub za pośrednictwem nauczycieli .

Proszę, by dzieci przynosiły zeszyty w dniu zajęć logopedycznych. W pozostałe dni zeszyt powinien być domu, aby rodzice mogli wykonywać z dzieckiem zalecone ćwiczenia.

Drodzy Rodzice!

Rozwój mowy dziecka jest procesem niezwykle ważnym dla funkcjonowania małego uczestnika życia społecznego. Pierwszym i najważniejszym nauczycielem jesteście Wy i to Wasza wiedza może przyczynić się do szybszego wykrycia i korygowania  nieprawidłowości w rozwoju mowy Waszych pociech.

Akcje 2019/20:

PODZIĘKOWANIE

Dyrektor, Nauczycielki i Przedszkolaki ze „Słonecznej Ósemki”, pragną podziękować wszystkim rodzicom, którzy swoim dobrym sercem i zaangażowaniem materialnym sprawili nam ogromną radość i wspomogli w zakupie dekoracji okiennych, poprzez udział w Kiermaszu Bożonarodzeniowym.

Dziękujemy!!!

SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIE kierujemy dla rodziców, którzy wspierają naszą placówką finansowo i rzeczowo:

Monika i Marcin Baran

Bogusława Nielipińska