Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie uroczystości Otwarcia Naszego Przedszkola, a w szczególności za upieczenie ciasta.

Dziękujemy Pani Joasi z Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Dębicy, Oddział dla dzieci za współpracę i spotkanie w naszym przedszkolu z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za przygotowanie stroi dla dzieci na pomarańczowy Dzień Marchewki oraz galowe ubranie na Święto 100 -lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Bardzo dziękujemy gościom z Filharmonii Rzeszowskiej za kolejne spotkanie.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie uroczystości Jubileuszu 40 - lecia naszego przedszkola, a w szczególności za upieczenie ciasta.

Dziękujemy Panu Grzegorzowi R., rodzicowi Jasia
z grupy „Motylki” za wykonanie banera
i zaprojektowanie logo naszego przedszkola na
Uroczystość Jubileuszu 40 - lecia Przedszkola.

Dziękujemy Pani: Marzenie M., mamie Oli z grupy „Motylki”, Pani Edycie Z., mamie Sebusia oraz Pani Agnieszce Z., mamie Ignasia z grupy „Mróweczki”, mamie Marianka z grupy „Pszczółki” za podarowanie ozdób świątecznych i dekoracji zimowych.

Bardzo dziękujemy gościom z Filharmonii Rzeszowskiej za spotkanie i już nie możemy doczekać się następnego.

Dziękujemy wszystkim gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością na Uroczystości Jubileuszu 40 - lecia działalności naszego przedszkola.

Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom:
Babciom i Dziadziom naszych przedszkolaków, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie  poczęstunku na uroczystość
z okazji „Dnia Babci i Dziadzia”.

Bardzo dziękujemy gościom z Filharmonii Rzeszowskiej za kolejne spotkanie.

Dziękujemy Pani Joasi z Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Dębicy, Oddział dla dzieci za współpracę i kolejne spotkanie w naszym przedszkolu.

Dziękujemy Rodzicom Zuzanny M. z grupy IV za przekazanie choinki i ozdób choinkowych, Rodzicom Macieja K. z grupy IV za przekazanie zeszytów.

Bardzo dziękujemy Hokeistą z Uczniowskiego Klubu Hokejowego w Dębicy za spotkanie.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie
w przygotowanie pięknych balowych strojów na Bal Karnawałowy .

Dziękujemy uczennicom z II Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy za przeprowadzenie Warsztatów Zdrowego Żywienia i za mile spędzony czas.