Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie uroczystości Otwarcia Naszego Przedszkola, a w szczególności za upieczenie ciasta.

Dziękujemy Pani Joasi z Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Dębicy, Oddział dla dzieci za współpracę i spotkanie w naszym przedszkolu z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za przygotowanie stroi dla dzieci na pomarańczowy Dzień Marchewki oraz galowe ubranie na Święto 100 -lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Bardzo dziękujemy gościom z Filharmonii Rzeszowskiej za kolejne spotkanie

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie uroczystości Jubileuszu 40 - lecia naszego przedszkola, a w szczególności za upieczenie ciasta.

Dziękujemy Panu Grzegorzowi R., rodzicowi Jasia
z grupy „Motylki” za wykonanie banera
i zaprojektowanie logo naszego przedszkola na
Uroczystość Jubileuszu 40 - lecia Przedszkola.

Dziękujemy Pani: Marzenie M., mamie Oli z grupy „Motylki”, Pani Edycie Z., mamie Sebusia oraz Pani Agnieszce Z., mamie Ignasia z grupy „Mróweczki”, mamie Marianka z grupy „Pszczółki” za podarowanie ozdób świątecznych i dekoracji zimowych.

Bardzo dziękujemy gościom z Filharmonii Rzeszowskiej za spotkanie i już nie możemy doczekać się następnego.

Dziękujemy wszystkim gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością na Uroczystości Jubileuszu 40 - lecia działalności naszego przedszkola.