Serdecznie dziękujemy Panu Andrzejowi Socha
i Andrzejowi Siwula
za pomoc w składaniu domku gospodarczego dla przedszkola.

Serdeczne podziękowanie dla rodziców Juli N., Liliany R. i Aleksandra S. za otrzymany papier ksero.

Wykorzystamy z przyjemnością namalowane obrazki, wręczymy Mamie i Tacie z radością!

Wdzięczne Biedroneczki z gr. V Pani Basi i Pani Krysi

Serdeczne podziękowanie dla Państwa Joanny
i Marcina Waloszek oraz Moniki i Marcina Baran
za przekazanie kwoty pieniędzy na konto Komitetu Rodzicielskiego z przeznaczeniem na potrzeby placówki.

Dyrektor, Grono Pedagogiczne i Społeczność Przedszkola

Serdeczne podziękowanie dla Pani Gosi mamy Blanki z grupy Motylki za przybliżenie dzieciom zawodu Kelnerki i za poświęcony czas.

Panie Wychowawczynie i grupa Motylki

Serdeczne podziękowanie dla Pani Asi z Miejskiej
i Publicznej Biblioteki w Dębicy za współpracę i spotkanie z naszym przedszkolakami.

Serdeczne podziękowanie dla Pani Natalii, mamy Helenki z grupy III „Motylki” za przybliżenie dzieciom zawodu nauczyciela, poświęcony czas
i współpracę.

Serdeczne podziękowanie dla Wszystkich Przedszkolaków i Rodziców za włączenie się w akcję zbiórki pieniążków na operację Różyczki i poparcie akcji zbierania nakrętek na ten cel. Uzbierana kwota wyniosła 2 363 63.

Dziękujemy za wrażliwość niesienia pomocy drugiemu człowiekowi i bezinteresowną chęć czynienia dobra!

DZIĘKUJEMY!

Serdeczne podziękowanie dla Pani Małgorzaty B. mamy naszej wychowanki z grupy VI „Żabki” za inicjatywę i zorganizowanie wycieczki do Urzędu Miasta Dębica oraz spotkanie z Burmistrzem Miasta Dębica - Panem Mariuszem Szewczykiem.

Serdeczne podziękowanie dla Pani Asi z Miejskiej
i Publicznej Biblioteki w Dębicy za współpracę
i drugie spotkanie z naszym przedszkolakami.

Serdeczne podziękowanie dla Pani Katarzyny K. mamy Mariana z grupy IV „Pszczółki” za inicjatywę
i zorganizowanie spotkania z Żołnierzami podczas uroczystości Dnia Niepodległości.

Serdeczne podziękowanie dla Pani Starszej szeregowej Doroty F.

i Pana Podporucznika Dawida Z.

za obecność i udział w uroczystości Dnia Niepodległości oraz spotkanie z naszymi przedszkolakami.

Serdeczne podziękowanie dla Rodziców Trójek Grupowych za obecność i poświęcony czas podczas uroczystości Dnia Niepodległości oraz

wszystkim rodzicom za przygotowanie strojów galowych dla dzieci.

Serdecznie dziękują dzieci i wychowawczynie z Gr. V „Biedroneczki” Rodzicom Jana R.  za przekazane zabawki - fajne są - będziemy bawić się!

Podziękowania z serca płynące składają Rodzicom Anny B. z grupy „Biedroneczki” - dzieci i wychowawczynie za ofiarowane akcesoria plastyczne i  papier ksero. Dziękujemy!

Serdeczne podziękowanie dla Rodziców za zaangażowanie i przygotowanie paczek mikołajowych dla dzieci.

Serdeczne podziękowanie dla Pani Marty Szkotak mamy Tobiaszka z grupy II „Słoneczka” za poświęcony czas i wykonanie zdjęć podczas zabawy mikołajkowej i zdjęć pamiątkowych ze Świętym Mikołajem.

Dziękujemy wszystkim rodzicom i naszym przedszkolakom za tak liczne wzięcie udziału
w konkursie plastycznym pt: „Geometryczna bombka” oraz piękne i pomysłowe prace.

Dziękujemy Pani: Natalii Grygiel - rodzicowi, Gabrieli Kozioł - nauczycielowi wychowania przedszkolnego, Agacie Susz - Bieniek - nauczycielowi plastykowi za wygospodarowanie czasu i pracę w komisji powołanej do celów rozstrzygnięcia konkursu plastycznego „Geometryczna bombka”.

Dziękujemy Rodzicom Julii S. z grupy I „Mróweczki” za podarowanie tapet ozdobnych na cele plastyczne.

Dziękujemy Pani Izabelii R. mamy Julki z grupy VI „Żabki” za przygotowanie ozdób świątecznych na Kiermasz Bożonarodzeniowy.

Dyrektor, Nauczycielki i Przedszkolaki ze „Słonecznej Ósemki”, pragną podziękować wszystkim rodzicom, którzy swoim dobrym sercem i zaangażowaniem materialnym sprawili nam ogromną radość i wspomogli w zakupie dekoracji okiennych, poprzez udział
w Kiermaszu Bożonarodzeniowym.

SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIE kierujemy dla rodziców, którzy wspierają naszą placówką finansowo i rzeczowo:

Monika i Marcin Baran

Bogusława Nielipińska