Serdecznie dziękujemy Panu Andrzejowi Socha
i Andrzejowi Siwula za pomoc w składaniu domku gospodarczego dla przedszkola.

Serdeczne podziękowanie dla rodziców Juli N., Liliany R. i Aleksandra S. za otrzymany papier ksero.

Wykorzystamy z przyjemnością namalowane obrazki, wręczymy Mamie i Tacie z radością!

Wdzięczne Biedroneczki z gr. V Pani Basi i Pani Krysi

Serdeczne podziękowanie dla Państwa Joanny
i Marcina Waloszek oraz Moniki i Marcina Baran za przekazanie kwoty pieniędzy na konto Komitetu Rodzicielskiego z przeznaczeniem na potrzeby placówki.

Dyrektor, Grono Pedagogiczne i Społeczność Przedszkola

Serdeczne podziękowanie dla Pani Gosi mamy Blanki z grupy Motylki za przybliżenie dzieciom zawodu Kelnerki i za poświęcony czas.

Panie Wychowawczynie i grupa Motylki

Serdeczne podziękowanie dla Pani Asi z Miejskiej
i Publicznej Biblioteki w Dębicy za współpracę i spotkanie z naszym przedszkolakami.

Serdeczne podziękowanie dla Pani Natalii, mamy Helenki z grupy III „Motylki” za przybliżenie dzieciom zawodu nauczyciela, poświęcony czas
i współpracę.

Serdeczne podziękowanie dla Wszystkich Przedszkolaków i Rodziców za włączenie się w akcję zbiórki pieniążków na operację Różyczki i poparcie akcji zbierania nakrętek na ten cel. Uzbierana kwota wyniosła 2 363 63.

Dziękujemy za wrażliwość niesienia pomocy drugiemu człowiekowi i bezinteresowną chęć czynienia dobra!

DZIĘKUJEMY!

Serdeczne podziękowanie dla Pani Małgorzaty B. mamy naszej wychowanki z grupy VI „Żabki” za inicjatywę i zorganizowanie wycieczki do Urzędu Miasta Dębica oraz spotkanie z Burmistrzem Miasta Dębica - Panem Mariuszem Szewczykiem.

Serdeczne podziękowanie dla Pani Asi z Miejskiej
i Publicznej Biblioteki w Dębicy za współpracę
i drugie spotkanie z naszym przedszkolakami.

Serdeczne podziękowanie dla Pani Katarzyny K. mamy Mariana z grupy IV „Pszczółki” za inicjatywę
i zorganizowanie spotkania z Żołnierzami podczas uroczystości Dnia Niepodległości.

Serdeczne podziękowanie dla Pani Starszej szeregowej Doroty F.

i Pana Podporucznika Dawida Z.

za obecność i udział w uroczystości Dnia Niepodległości oraz spotkanie z naszymi przedszkolakami.

Serdeczne podziękowanie dla Rodziców Trójek Grupowych za obecność i poświęcony czas podczas uroczystości Dnia Niepodległości oraz

wszystkim rodzicom za przygotowanie strojów galowych dla dzieci.