Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie uroczystości Otwarcia Naszego Przedszkola, a w szczególności za upieczenie ciasta.

Dziękujemy Pani Joasi z Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Dębicy, Oddział dla dzieci za współpracę i spotkanie w naszym przedszkolu z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za przygotowanie stroi dla dzieci na pomarańczowy Dzień Marchewki oraz galowe ubranie na Święto 100 -lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Bardzo dziękujemy gościom z Filharmonii Rzeszowskiej za kolejne spotkanie.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie uroczystości Jubileuszu 40 - lecia naszego przedszkola, a w szczególności za upieczenie ciasta.

Dziękujemy Panu Grzegorzowi R., rodzicowi Jasia
z grupy „Motylki” za wykonanie banera
i zaprojektowanie logo naszego przedszkola na
Uroczystość Jubileuszu 40 - lecia Przedszkola.

Dziękujemy Pani: Marzenie M., mamie Oli z grupy „Motylki”, Pani Edycie Z., mamie Sebusia oraz Pani Agnieszce Z., mamie Ignasia z grupy „Mróweczki”, mamie Marianka z grupy „Pszczółki” za podarowanie ozdób świątecznych i dekoracji zimowych.

Bardzo dziękujemy gościom z Filharmonii Rzeszowskiej za spotkanie i już nie możemy doczekać się następnego.

Dziękujemy wszystkim gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością na Uroczystości Jubileuszu 40 - lecia działalności naszego przedszkola.

Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom:
Babciom i Dziadziom naszych przedszkolaków, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie  poczęstunku na uroczystość
z okazji „Dnia Babci i Dziadzia”.

Bardzo dziękujemy gościom z Filharmonii Rzeszowskiej za kolejne spotkanie.

Dziękujemy Pani Joasi z Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Dębicy, Oddział dla dzieci za współpracę i kolejne spotkanie w naszym przedszkolu.

Dziękujemy Rodzicom Zuzanny M. z grupy IV za przekazanie choinki i ozdób choinkowych, Rodzicom Macieja K. z grupy IV za przekazanie zeszytów.

Bardzo dziękujemy Hokeistom z Uczniowskiego Klubu Hokejowego w Dębicy za spotkanie.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie
w przygotowanie pięknych balowych strojów na Bal Karnawałowy .

Dziękujemy uczennicom z II Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy za przeprowadzenie Warsztatów Zdrowego Żywienia i za mile spędzony czas.

Dziękujemy Panu Grzegorzowi R., rodzicowi Jasia
z grupy „Motylki” za sfinansowanie i wykonanie pomocy dydaktycznej w postaci maty edukacyjnej do nowej metody pracy z dziećmi: programowania- kodowania.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie
w przygotowanie pięknych strojów na Dzień Powitania Wiosny.

Bardzo dziękujemy Panu Andrzejowi za ciekawe spotkanie w naszym przedszkolu i życzymy samych zaszczytnych chwil w służbie ojczyźnie.

Bardzo dziękujemy Panu Pawłowi za ciekawe spotkanie w naszym przedszkolu, przekazanie tajników sztuki malarskiej oraz zaprezentowanie sowich prac.

Bardzo dziękujemy Paniom z „Helen Doron” za ciekawą prezentację nowatorskiej metody i poświęcony czas.

Bardzo dziękujemy rodzicom z grupy II: Pani Edycie K., Panu Adrianowi P., Pani Andżelice K. za włączenie się do „Klubiku czytającego rodzica” i poświęcony czas.

Dziękujemy Filharmonii Rzeszowskiej za całoroczną współpracę z naszym przedszkolem i co miesięczne audycje muzyczne.

Dziękujemy Panu Tomaszowi Szczodrowiczowi za podarowanie skrzynek, które zdobią nam otoczenie przedszkola.

Dziękujemy Panu Piotrowi Pociask za ufundowanie piasku do piaskownic na przedszkolnym placu zabaw.

Serdecznie dziękujemy rodzicom naszych przedszkolaków za całoroczną współpracę w roku szkolnym 2018/2019.