2018/2019

Dziewczynki z naszego przedszkola Emilka i Weronika z grupy IV (przygotowane przez panią Krystynę i Panią Basię) oraz Julia z grupy V (przygotowana przez Panią Katarzynę Ś.) wzięły udział w  III Międzyprzedszkolnym konkursie patriotycznym  pt:Moje miasto Dębica, Moja mała ojczyzna”. Julia otrzymała wyróżnienie  Gratulujemy!!!
Reprezentantka z naszego przedszkola Roksanka z grupy V(przygotowana przez panią Kasię) wzięła udział w  Przeglądzie Pieśni Patriotycznych z okazji 100 - lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Zaśpiewała pieśń wojenną „Rozkwitały pąki białych róż”. Uczestniczka otrzymała wyróżnienie  Gratulujemy!!!
Reprezentantka z naszego przedszkola Rita A. z grupy IV (przygotowana przez panią Basię F.) wzięła udział w Przeglądzie Kolęd pt: „Kolędujemy
z radością, cieszymy się wolnością”.
Ritka otrzymała dyplom i nagrodę.
 Gratulujemy!!!
Reprezentantka z naszego przedszkola Julia M. z grupy IV (przygotowana przez panią Basię F.) wzięła udział w konkursie plastycznym pt „Jem z Głową, zdrowo jesz - dłużej żyjesz”.
Julka zdobyła I miejsce
Reprezentantka z naszego przedszkola z grupy V Milena P. otrzymała wyróżnienie
w konkursie plastycznym „Olimpijczyk - to Ja” (przygotowana przez panie Anetę P. i Kasię Ś.). Gratulujemy!!!
Reprezentacyjna grupa naszych przedszkolaków z grupy V: Zuzia K, Patrycja H., Julia K., Nikola Cz., Sebastian S., Tymon K., Mateusz B., Mateusz K. zdobyła III miejsce na Olimpiadzie sportowej „Olimpiada na Olimpie”. Gratulujemy!!!
Reprezentantka z naszego przedszkola Julia M. z grupy IV  wzięła udział w Przeglądzie Piosenki Rozśpiewane przedszkolaki pod hasłem: „Zima, wiosna, lato, jesień - każda pora skarby niesie”.Julia otrzymała wyróżnienie.
Julia zdobyła również I miejsce w konkursie plastycznym (przygotowana przez panią
 Basię F.) połączonym z hasłem przeglądu piosenki.
 Gratulujemy!!!
Reprezentantka z naszego przedszkola z grupy V
Pola U. zdobyła I miejsce
w III Logopedycznym Konkursie Recytatorskim pod hasłem: „Łamańce językowe - W strasznym Zamczysku”(przygotowana przez panie Anetę P. i Kasię Ś.). Gratulujemy!!!