2019/2020

Reprezentantka  naszego przedszkola z grupy VI „Żabki” Martynka W. zdobyła III miejsce
w Konkursie Patriotycznym
pt: „Sławni Polacy”
(przygotowana przez panie: Anne S. i Dorotę C.) Dziękujemy!  Gratulujemy!!!

III Miejsce

I Miejsce

Reprezentantka  naszego przedszkola z grupy VI „Żabki” Gabriela W. wzięła udział
w XIX Biesiadzie Literackiej.
Gabrysia wyrecytowała wiersz T. Wywrockiego
„Jak nie kochać Jesieni”.
(przygotowana została przez panie: Anne S. i Dorotę C.) Dziękujemy!!!
Reprezentantka  naszego przedszkola z grupy IV „Pszczółki” Emilka W. zdobyła I miejsce
w „Przeglądzie Pieśni Patriotycznych
i Piosenki o Polsce”
(przygotowana przez panią Dorotę P.)
Dziękujemy! Gratulujemy!!!
Reprezentanci  naszego przedszkola z grupy VI „Żabki”: Julia R., Rita A., Milena B., Oliwia I., Gabriela W. zdobyły wyróżnienie
w konkursie plastycznym „Spacer ze św. Jadwigą po ziemi dębickiej”
(przygotowane przez panie: Dorotę C. i Annę S.)
Dziękujemy! Gratulujemy!!!
Reprezentanci  naszego przedszkola z grupy VI „Żabki”: Igor Cz. i Tymon N.wzięli udział
w konkursie plastycznym „Świąteczna bombka” otrzymali dyplomy i upominki.
(przygotowani przez panie: Dorotę C. i Annę S.)
Dziękujemy! Gratulujemy!!!
Reprezentantka  naszego przedszkola z grupy VI „Żabki” Nela K. zdobyła wyróżnienie
w konkursie plastycznym „Jem z głową. Zdrowo jesz - Lepiej żyjesz”
(przygotowana przez panie: Dorotę C. i Annę S.)

I, II, III Miejsce

5 - 6 latki

3 - 4 latki

Laureaci naszego przedszkola
wzięli udział
w konkursie plastycznym „Geometryczna bombka” otrzymali dyplomy i upominki
Kategoria wiekowa: 3,4- latki
I miejsce: Hubert Ratuszniak
II miejsce: Kaja Woszczyna
III miejsce: Hubert Różański
Wyróżnienia: Zuzanna Stefanik, Alicja Trojan, Anna Bielańska
Kategoria wiekowa: 5,6-latki
I miejsce: Zuzanna Kurek
II miejsce: Wiktoria Madura
III miejsce: Kacper Łakomy
Wyróżnienia: Miłosz Rokita, Milena Bednarek, Julia Rajca
GRATULUJEMY !!!
Reprezentantka naszego przedszkola z grupy IV „Pszczółki”: Milena G. wzięła udział
w IX Międzyprzdszkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek na 55 - lecie Przedszkola Miejskiego Nr 4 w Dębicy pod hasłem „Kolędujemy Jezuskowi”. Milenka zaśpiewała pastorałkę pt: „Kolęda dla nieznajomych” i otrzymała dyplom i upominek.
(przygotowana przez panią: Marię S.)

I Miejsce

Reprezentantka naszego przedszkola z grupy VI „Żabki”: Julka R. wraz z swoim tatą wzięła udział w Turnieju rodzinnym o „Pantofelek Królowej Jadwigi”.
Julka i jej tata zdobyli pierwsze miejsce i złoty Pantofelek Królowej Jadwigi. Gratulujemy!!!

Wyróżnienie

Reprezentanci naszego przedszkola z grupy „Żabki”: wzięli udział w Olimpiadzie na Olimpie.
Gratulujemy!!!
Reprezentant z naszego przedszkola z grupy VI „Żabki” Kacper C. otrzymał wyróżnienie
w konkursie plastycznym „Olimpijczyk - to Ja, Tokio 2020” (przygotowana przez panie Dorotę C. i Anne S.). Gratulujemy!!!
Reprezentantka z naszego przedszkola z grupy VI „Żabki” Julcia R. otrzymała II miejsce
w konkursie plastycznym „Przedszkolaki kochają zwierzaki” (przygotowana przez panie Dorotę C. i Anne S.). Gratulujemy!!!

II Miejsce

Reprezentantka z naszego przedszkola z grupy VI „Żabki” Ritka A. otrzymała wyróżnienie
w konkursie wokalnym„Rozśpiewane przedszkolaki”(przygotowana przez panią i Anne S.). Gratulujemy!!!

Reprezentantka z naszego przedszkola z grupy VI „Żabki” Milenka B. otrzymała
I miejsce w konkursie plastycznym „Woda a zmiana klimatu”(przygotowana przez panią i Anne S.). Gratulujemy!!!